fbpx

Зняття порчі та пристріту, приворотів

Зняття порчі, пристріту, прокляття або привороту - основа для подальшого щасливого життя!

Позбавлення від порчі, пристріту, приворотів, проклять — це саме те, чим багато років я допомагаю людям у боротьбі зі злом, у якому б вигляді воно не виявлялося.

З віків, вороги, недоброзичливці і заздрісники намагаються завдати шкоди сусідам, родичам, колегам. На це їх штовхають заздрість, злобна вдача, особиста невлаштованість, внутрішня потреба творити зло.

Хтось намагається усунути суперника чи суперницю, увести чужого чоловіка, перекинути хвороби, негаразди та проблеми на інших. Комусь необхідно відібрати ваші успіхи, щастя, благополуччя. Способів і методів зробити таке безліч. Саме ці негативи псують, руйнують, знищують людські життя та долі, розбивають сім'ї.

Ймовірно, Ви відчували схожі дії. Проявом таких негативних впливів можуть виявитися поганий, тривожний сон, безпричинна дратівливість, занепад сил, різкі перепади температури та настрою. Буває, Ви робите дивні, не типові для Вас вчинки та дії, відчуваєте дискомфорт у храмах, власному будинку, поряд із близькими людьми.

Проти всього цього маю дієву зброю — найсильніші старовинні молитви, замови, ритуали та обряди.

Завдяки їм, моїй енергетиці і більш ніж двадцятип'ятирічній практиці, я успішно нейтралізую привороти, пристріту, знімаю порчу, усуваю прокляття, прибираю вінець безшлюбності і потяг до спиртного, повертаю достаток, любов, мир у сім'ї та здоров'я.

Після завершення магічного обряду, я обов'язково встановлюю надійний захист і даю (надсилаю) оберіг або талісман.

Мої знання та досвід не залишать вас без підтримки та допомоги. Працюю як індивідуально, так і дистанційно через фотографії. Можливі консультації по телефону та електронною поштою. Персональний прийом у Дніпрі, Києві за попереднім записом. Телефонуйте!

+38(050)-085-87-88 (Viber, WhatsApp, Telegram).

UK