fbpx

Магічні послуги

Ясновидеця і целітель
Ворожіння та передбачення

Магічні послуги, ворожіння та передбачення - те, чим я володію, вмію та люблю робити.

Ворожіння та передбачення - Лише незначна частина роботи, яку я проводжу. Вчасно діагностувати проблему означає своєчасно її перемогти! Ворожіння – відмінний спосіб визначити її справжнє джерело, вибрати ефективні методи боротьби, прийняти єдине правильне рішення. Ворожіння відкриває завісу таємниць, дає відповіді на життєво важливі питання, однозначно прояснює: "так", чи "ні".

Ясновидіння, діагностика, передбачення, ворожіння та магія дозволяють виявити та запобігти хворобам, повернути коханих, відкрити потужні фінансові потоки, залучити успіх, достаток, домогтися виконання найпотаємніших бажань.

Любовні привороти, зняття вінця безшлюбності, залучення удачі, грошей, обряди для розвитку бізнесу - це, та ще багато іншого, в чому я допомагаю, про що мене просять люди.

Але найчастіше звертаються з проханням провести ритуал зняття порчі, прокляття, пристріту. Ці негативні впливи завжди існували в житті, є вони, на жаль, і зараз.

Я працюю з багатьма країнами. Прохання про допомогу надходять не лише з України та країн колишнього союзу. Звертаються з країн Азії, Європи, США, Канади, Кореї… Усіх перераховувати не має сенсу.

Скрізь живуть люди, всі вразливі, всі мають однакові життєві труднощі. У багатьох є проблеми в сім'ї, на роботі, зі здоров'ям, в особистісних відносинах. Найчастіше, все це прийшло із зовні: від ворогів, заздрісників, недоброзичливців. Коли я бачу, і впевнена, що все виправити можливо — обов'язково простягну руку допомоги, надаю магічну підтримку, де б ви не знаходилися, або ваші близькі.

Я впевнена — поки людина жива, потрібно зробити все можливе, щоб надати їй допомогу.

Як ви зрозуміли, приходити на прийом особисто, зовсім не обов'язково. Мої здібності дозволяють впливати дистанційно. Відстань – не завада, якість обряду від цього не страждає. Більшість ритуалів проводиться віддалено без присутності клієнта. Все відбувається у спеціально підібраних для цього місці та часі. Для відпрацювання мені достатньо володіти інформацією про ім'я людини, її вік і мати її фотографію. Фото може бути надрукованим на папері, розміщеним на цифровому носії, відправленим через інтернет.

Пам'ятаєте – у житті завжди є місце для чудових змін!

Можливий індивідуальний прийом у Дніпрі, Київі. Попередній звя'зок, запис та консультації за телефоном: +38(050)-085-87-88. (Viber, WhatsApp, Telegram).

          Завжди готова Вам допомогти - Марфа Василівна.

*Оскільки всі люди різні, терміни виконання та результат можуть відрізнятися.

    

Марфа Василівна: Історії кліентів

Марфа Василівна: Не залишайтесь з бідою на одинці

Статті

Як відрізнити справжнього мага від шарлатана?

Раніше в періодичній пресі, а зараз, на просторах інтернету, можна побачити безліч оголошень про надання магічних послуг, ворожіння, допомогу у вирішенні особистих, сімейних або фінансових проблем, цілительстві. Пропонується найрізноманітніша магічна допомога. Інформації багато. Виникають питання: якщо звернутися до таких людей, як не нарватися на шарлатана та брехуна? Як не позбутися, у кращому разі, лише грошей, […]

Чи потрібно оплачувати роботу мага?

  Часто можна почути, що маг, який надає допомогу, не повинен брати гроші за свої послуги. Основний аргумент: «Ось раніше, бабусі у селах, грошей за допомогу не брали!». Почну з того, що раніше, у селах та селах, грошей у людей просто не було. Ось вдячні відвідувачі і дякували

Магія слова - слова, заклинання та молитви

Слово має незвичайну силу, воно може підняти людину на ноги або геть-чисто позбавити її сил. Здавна чаклунам та ворожкам відомо, як вчасно вимовлені змовні слова допомагають позбутися недуги, захистити себе та своїх близьких від магічних впливів. Але кожна медаль має дві сторони. Чорні маги та чаклунки також давно додали до свого арсеналу магічних прийомів […]

    Звернутись по допомогу

    UK