fbpx

Зняття родових прокльонів

Родове прокляття — один із найсильніших і найпотужніших видів порчі. Воно впливає не точково, на одну людину, а може охоплювати до семи поколінь, завдаючи шкоди як чоловікам, так і жінкам.

При родовому проклятті, в сім'ях можлива наявність хворих на хронічні захворювання, страждаючих на психічні та нервові розлади, неврози, патологічну невдачу в особистому житті, роботі, ранню чоловічу та дитячу смертність.

Наслідком родового прокляття стають спадковий алкоголізм, складні ендокринні та генетичні хвороби.

Спадкове прокляття не легко навести, і не можна підхопити як пристріт. Найчастіше, в роду могла статися фатальна трагічна подія, яка наклала негативний енергетичний відбиток на клітинному рівні на весь рід. Але найчастіше його наносять цілеспрямовано, через найпотужніші чорні обряди, щоб знищити все сімейство, все плем'я.

Зняття родового прокляття - важка виснажлива праця. Чим довше воно триває, чим більша кількість людей уражена, тим важчий і триваліший поєдинок з ним.

Я використовую свої дієві методи боротьби з цією напастю – це найсильніші давні молитви, священнодії, ритуали. Для їх проведення потрібні фотографії всіх живих членів сім'ї. Родове прокляття треба обов'язково знімати, щоб очистити свою долю, карму і відкрити світлий життєвий шлях собі, своїм дітям, онукам і правнукам.

Після завершення магічних ритуалів, я ставлю сильний захист для Вас та Вашого будинку.

Не дайте шансу темним силам здобути над Вами перемогу. Звертайтеся, разом ми їх переможемо!

*Оскільки всі люди різні, терміни виконання та результат можуть відрізнятися.

UK