fbpx

Ворожіння, передбачення

Ворожіння та передбачення - стародавні ритуали, спрямовані на встановлення контакту з потойбічними силами. Їх метою є отримання знань про майбутнє, невідомих, прихованих фактів та відомостей. Це способи зазирнути вперед, шанс дізнатися, передбачити та виправити життя, долю, карму!

Залежно від питання чи проблеми, я вибираю порядок проведення ворожіння, колоду та варіанти розкладів.

У моєму арсеналі знаходиться безліч варіацій картів: Таро, Ленорман, Руни. У мене є Золоте Таро, Єгипетське, Циганське, гадальні китайські таблички, кості, монети. Всі вони чудово підходять для пошуку відповідей на питання, пророцтва долі, передбачення чи діагностики проблем.

За допомогою моїх засобів для ворожінь і пророцтв я визначаю, чи дійсно є на людині порча, приворот, прокляття, пристріт. Так само вони дозволяють виявити та визначити джерело негативу, коли, ким і яким способом було завдано шкоди, що чекає на людину в найближчому майбутньому.

Вважаючи з гадальних предметів отриману інформацію, я підбираю ефективні, дієві способи надання допомоги.

Якщо ви на роздоріжжі, не знаєте, який вибір буде найвірнішим, карти можуть конкретно і точно відповісти, прояснити: «так» чи «ні», підкажуть, як безпомилково вчинити в певній ситуації. Головне – правильно сформулювати саме питання. На картах випадають імена майбутніх дружин та чоловіків. Вони повідомлять про майбутні вагітності, повідомлять стать дитини, кількість дітей. Попередять про можливу аварію, нещасний випадок, трагедію.

Мої карти ніколи не брешуть. Завдяки їм, я здатна вчасно виявити хворобу, визначити методи її лікування, допомогти побудувати відносини, створити сім'ю, налагодити особисте життя, повернути удачу та благополуччя, побороти пияцтво та досягти успіху.

По моїх силах багато чого зробити. За двадцять п'ять років практики через мої руки пройшли тисячі людей. Багато хто став постійними клієнтами. Люди приходять перевірити свій енергетичний стан, визначитись із вкладенням капіталу, спрогнозувати напрямки розвитку бізнесу, створення сім'ї, провести діагностування здоров'я. Телефонуйте, пишіть, приходьте. Допоможу і вам, підкажу, виручу.

Не обов'язково гадати та передбачати персонально. Часто до мене звертаються із фотографіями тих, кому хочуть допомогти родичі, близькі, друзі.

А буде фотокартка надрукована на папері, або образ відображений у цифровому вигляді — для мене значення не має.

Консультирую телефоном, електронною поштою, через мобільні додатки. Працюю дистанційно та персонально. Проводжу індивідуальний прийом за попереднім записом у Дніпрі, Києві.

 

 

 

UK