fbpx

Діагностика стану організму

Діагностика стану організму - невід'ємна частина моєї роботи.

Часто буває - Ви ходите лікарнями, клініками, Вам проводять аналізи, призначають лікування, нові обстеження, але бажаний результат не приходить, здоров'я не відновлюється.

Лікарі розводять руками. Начебто аналізи хороші, а здоров'я йде, і виявити причину погіршень не вдається. Тоді лікарі самі рекомендують вдатися до допомоги нетрадиційної медицини.

Коли такий відвідувач звертається до мене, я спочатку з'ясовую першоджерело проблеми, здійснивши діагностування стану організму. Мої методи дозволяють визначити, чи є хвороба набутою, генетичною чи надісланою. І виходячи з отриманої інформації, вибираю методи та способи допомоги людині, що звернулася до мене.

Діагностика організму дуже важлива. Вона дозволяє достовірно зрозуміти, звід прийшло і що є загрозою життю, здоров'ю, дає можливість вибрати найвірніший шлях для її усунення.

Я володію багатьма способами діагностики здоров'я. Це біоенергетична перевірка, дослідження рамками, маятником, біолокація, розклад гадальних карт, табличок, рун на здоров'я людини.

Вони різноманітні, але ефективні. Який із перерахованих способів використовувати – вибираю сама. Коли я бачу проблему, я завжди можу надати реальну допомогу!

 

UK