fbpx

Прибираю тягу до спиртного

Прибираю тягу до спиртного ефективно та без медикаментозно. Можлива робота по фотографії.

Алкоголізм не лише тяжка хвороба, а й велика біда! Алкоголь позбавляє здоров'я, роботи, руйнує сім'ї, доводить до бідності.

Століттями людство бореться з цією напастю, винаходячи нові методики, ліки та способи позбавлення цієї залежності. Комусь допомагає один спосіб, комусь інший, а хтось пропадає, не зумівши подолати страшну недугу.

За багато років практики я виробила свої методи боротьби з потягом до алкоголю. Вони абсолютно різні та використовуються в різних ситуаціях.

Коли у людини приворот на спиртне, або порча на п'янку, проблема вирішується одним способом. Якщо алкоголізм передається за родом, або є наслідком депресії, тут я застосовую зовсім інші прийоми. Зрозуміти, від чого виникла проблема у конкретному випадку, допомагають біоенергетична діагностика, ясновидіння, карткові розклади.

Прибрати потяг до спиртного замало. Необхідно закріпити результат, поставити надійний захист та тримати все під контролем тривалий час. Це важко, але реально!

І не обов'язково, щоб алкоголік приходив до мене особисто, чи хотів вилікуватися. Я здатна працювати на відстані, маючи у своєму розпорядженні фотографію людини, яка страждає на пияцтво.

Близькі люди просто повинні допомогти пиючому! Не втрачайте надії на лікування. Допомогти можна майже всім. Головне — вірити, прагнути та бажати гарного результату.

Коли я бачу, що можу прибрати потяг до спиртного, я зроблю все, щоб перемогти цю напасть.

Персональні зустрічі у Дніпрі, Києві. Консультації та запис за телефоном +38(050)085-87-88 (Viber, WhatsApp, Telegram).

*Оскільки всі люди різні, терміни виконання та результат можуть відрізнятися.

UK