fbpx

Розрив родинних зв'язків - відворот свекрухи від сина

Обряд на розрив чи охолодження родинних почуттів можна робити не тільки на свекруху, а й на будь-якого іншого кровного родича свого чоловіка, якщо, на вашу думку, ці стосунки заважають вашому особистому чи сімейному щастю.
Як і всі інші відворотні та остудні обряди, обряд на розрив родинних зв'язків проводиться на спадаючому місяці. Відповідний день тижня – вівторок чи четвер.
Візьміть фотографію, на якій ваш чоловік знято разом зі своєю матір'ю. Фотографія має бути нова (не старша за рік).
Покладіть фотографію перед собою, і деякий час уважно на неї дивіться. У вашій голові повинен залишитись чіткий образ людей, зображених на фотографії.
Візьміть фотографію в руки, і повільно, уявляючи як рвуться родинні пута та зайва прихильність, розірвіть знімок на дві частини. На одній частині фотографії повинен залишитися ваш чоловік, а на іншій – його мати.
Коли рватимете фотографію, думайте не про своє негативне ставлення до свекрухи, і не про те, як вам її позбутися, а думайте саме про розрив родинного зв'язку.
Половину фотографії, на якій зображений ваш чоловік, сховайте у себе в спальні, а уривок фото із зображенням свекрухи відвезіть якнайдалі від свого будинку, і закопайте.
Коли позбавлятиметеся фотографії свекрухи, скажіть:
«Узи між мамою (ім'я свекрухи) та сином (ім'я вашого чоловіка) відтепер розриваються і шляхи-дороги їх розходяться. Амінь!».

 

UK