fbpx

Домашній приворот коханої дівчини

Для домашнього привороту вам доведеться зробити настоянку з декількох трав.
Візьміть у рівних частинах трохи сухої папороті, конюшини, кропиви та подорожника. Трави необхідно подрібнити (суміші має вийти 2-3 ложки), і залити їх склянкою окропу.
Дочекайтеся, коли настій трав охолоне, процідіть його, і просочіть їм льняну хустку (можна взяти просто клаптик лляної тканини).
Коли хустка висохне, в неї потрібно загорнути будь-яку річ, що належить вашій обраниці, її фотографію. У цю хустку також можна загорнути волосся або острижені нігті обраниці. Коли зав'язуватимете хустку, промовте будь-яку любовну змову, яка використовується в приворотах на підклад. Оскільки чоловіки не дуже люблять читати любовні замови, можна просто сказати кілька фраз-затверджень:
'(ім'я дівчини) любить мене, (ім'я) буде моєю і.т.п.'.
Згортку на три ночі покладіть собі під ліжко, а на четвертий день принесіть його до будинку, де живе ваша обраниця, і сховайте пакунок під порогом. Якщо це зробити неможливо, то пакунок потрібно закопати на дорозі (перед будинком дівчини).
Цей домашній приворот слід проводити на місяць, що росте. Щоб приворот подіяв, під час всього ритуалу уявляйте собі свою обраницю, подумки спрямовуйте у її бік любовний заклик.
Сильний сексуальний приворот - як викликати сексуальний поклик.

UK