fbpx

Чи потрібно оплачувати роботу мага?

 

Часто можна почути, що маг, який надає допомогу, не повинен брати гроші за свої послуги. Основний аргумент: «Ось раніше, бабусі у селах, грошей за допомогу не брали!».

Почну з того, що раніше, у селах та на хуторах, грошей у людей просто не було. Ось вдячні відвідувачі і дякували цілителям, магам, відунам хто чим зможе. Приносили в основному продукти, що зібрали на городі, або видобули в дикій природі. Але хто міг розраховувалися і грошима.

Ідемо далі – будь-яка праця має бути оплачена! Ви не ходите на роботу, чекаючи лише словесної вдячності. Маг така сама людина, тільки наділена унікальними здібностями. Йому потрібно харчуватися, оплачувати комунальні послуги, оренду, платити податки, купувати матеріали для роботи, замовляти у церквах молебні.

Церква теж ні чого не робить безкоштовно. Ви платите за свічки, молебні, хрещення, вінчання, відспівування. У будь-якому, навіть намоленому храмі, існує прейскурант на продукцію та послуги.

Наступний аргумент: людина, яка не заплатила за надану йому послугу чи допомогу, не цінуватиме її. Отже, він не сильно переживатиме за результат. Сплативши ж роботу, замовник стане сам, подумки, наближати бажаний результат, допомагаючи магу матеріалізацією своїх прагнень та бажань.

Цей факт підтверджено науково. Саме виходячи з багаторічних досліджень та спостережень, психологи — психоаналітики НІКОЛИ НЕ ПРАЦЮЮТЬ З КЛІЄНТАМИ БЕЗКОШТОВНО!

Слабо поінформовані скептики можуть заявити, що і в сучасному медіа просторі повно оголошень про безкоштовні прийоми ворожками, цілителями, магами. Що ж, сходіть. Але чи всі пам'ятають стару приказку про безкоштовний сир і мишоловку?

Ідучи на прийом до таких «безсрібників», будьте впевнені – Вас просто хочуть заманити, щоб потім обдерти «як липку». Безкоштовно Вам тільки розкажуть про нібито існуючі у Вас та Ваших близьких, серйозні, навіть смертельні проблеми. І озвучать суму, за яку зможуть їх позбавити.

Все у цьому світі має свою ціну. У мага не найпростіша і найбезпечніша робота. Допомагаючи, знімаючи порчі, прокляття, вінці безшлюбності, залучаючи удачу, повертаючи здоров'я майстер вступає у зв'язок з потойбічними силами, наражаючи на небезпеку своє життя і карму, витрачаючи магічну і життєву енергію.

Цінуйте чужу працю. Оплата – це подяка та визнання майстерності людини, яка змінює Ваше життя та долю на краще!

UK