fbpx

Про мене

Народилася я у далекому сибірському селі Ужур, Красноярського краю. При хрещенні мене назвали старовинним слов'янським ім'ям Марфа! Дитяча пам'ять зберегла спогади про вікову тайгу, красенів — кедри, смачні тайгові ягоди, якими ласувала в коротке, але прекрасне літо. А ще запам'яталися бабуся, що вічно клопочеться по господарству, і щоденні відвідування людей, які приходять до неї зі своїми болями, недугами. Лікувала вона їх молитвами, замовами та різними травами, яких у лісах безліч. 'Знати їх тільки треба' - примовляла бабуся, показуючи, яка трава де росте. Я вбирала бабусині наговори, ритуали, священнодії. І, як пізніше з'ясувалося – не дарма.

Коли мені виповнилося дванадцять років, батько помер, і ми з матір'ю переїхали в Україну, Чернігів. Після закінчення школи я вступила до столичного вишу з технічним ухилом, успішно його закінчивши. Але відчувши, що вже тоді здатність до біоенергетики, почала відвідувати курси з біоенергоінформ терапії. Через одинадцять років, до диплома про першу вищу освіту приєдналися ще два інститути — київський: «Нетрадиційна Медицина», та «Міжнародний Інститут Глибинної Психології». Так почалася моя самостійна діяльність у галузі парапсихології, магії та цілительства.

Минуло кілька років, і виявилося, що не тільки знання цілющих корінь, суцвіть і стародавніх обрядів мені знадобилися. Часто бувало, що побачені в дитинстві бабусині розклади карт, що назавжди запам'яталися, не раз співслужили добру службу мені, і знайомим, які звернулися з проханнями погадати, дізнатися майбутнє. Багатьох цікавили відповіді на запитання: яке ухвалити рішення у складній ситуації, який вибір є найправильнішим, чого очікувати у найближчому майбутньому. Тоді я зрозуміла, що додатково маю інші дивовижні таланти — дар передбачення, вміння ворожити, читати і трактувати карти. Понад двадцять п'ять років практики, дозволили мені ці внутрішні здібності розвинути та вдосконалити.

Консультації проводжу як на особистому прийомі, так і віддалено. Телефон, електронна пошта, мобільні додатки спрощують доступ до спілкування. Розглядаю фотографії надруковані на папері, і в цифровому вигляді. Зустрітися зі мною можна за попереднім записом у Дніпрі та Києві.

Консультації та запис на прийом за телефоном: +38(050)085-87-88 (Viber, WhatsApp, Telegram).

UK