fbpx

Як відрізнити справжнього мага від шарлатана?

Раніше в періодичній пресі, а зараз, на просторах інтернету, можна побачити безліч оголошень про надання магічних послуг, ворожіння, допомогу у вирішенні особистих, сімейних або фінансових проблем, цілительстві. Пропонується найрізноманітніша магічна допомога. Інформації багато. Виникають питання: якщо звернутися до таких людей, як не нарватися на шарлатана та брехуна? Як не позбутися, у кращому разі, лише грошей, а в гіршому – не зіпсувати свою долю та здоров'я?

Існують нюанси, за якими можна виявити аферистів та «кидал».


Перший та основний показник шарлатана, це обіцянка допомогти на 100% всім і у всьому! Такого не буває. Не можна допомогти ВСІМ поспіль, неможливо вирішити ВСІ проблеми та вилікувати ВСІ хвороби! Людина, яка обіцяє таке, просто хоче витягти гроші з гаманців довірливих клієнтів. Будь-який, навіть дуже сильний маг, обмежений можливостями. Завжди існують реальні речі, і те, що зробити неможливо. Чесний, справжній маг, або цілитель завжди скаже про це.

Другий показник: наявність прейскуранту. Якщо в оголошенні у «фахівця» пишеться, що, наприклад, «Повернення чоловіка — 200$, зняття порчі — 300$», приворот, відворот та інші послуги також мають свою вартість, знайте — Вас хочуть обдурити. Навіть якщо ціни Вам підходять, звертатися до таких майстрів не варто. Не можна заздалегідь визначити вартість майбутніх послуг чи допомоги. Ми всі дуже різні! Справжній маг завжди проведе діагностику проблеми. Він виявить, від куди вона з'явилася, як давно існує, хто в цьому допоміг, на скільки людей ця напасть поширюється і як можна її позбутися. Тільки зіставивши всі чинники, і визначивши методи роботи, фахівець зможе назвати ціну за оплату своєї роботи. А якщо маг відмовить (і таке буває), пояснивши причину відмови, сміливо звертайтеся до нього наступного разу, але з іншого приводу.

Ще один варіант «розводу» — безкоштовні консультації, ворожіння чи діагностика. У деяких у голові міцно застрягла теза: «Справжні, ніколи грошей не беруть». Саме такі «розумники» найчастіше потрапляють у пастку до шахраїв. "Безкоштовно" - це завжди спокуслива замануха! Саме після таких, безкоштовних, консультацій і ворожінь у людей виявляються смертельні хвороби, сильні родові прокляття, або трагічні події, що настануть у Вас, а частіше, у улюблених Вами близьких. І тоді за вирішення цих проблем Вам озвучать кругленьку суму, попередивши, що якщо не заплатите, то горе Вас спіткає набагато швидше. У вас стрес, Ви погано розумієте і, зрештою, платите гроші. Все, мишоловка з безкоштовним сиром закрилася


Ще шахраї люблять призначати безліч відвідувань, або сеансів, щоразу вимагаючи, за часту, все більшу суму. А щоб Ви не зіскочили з гачка, Вас стануть лякати всіма можливими бідами і нещастями, якщо перерветься обряд, або Ви взагалі відмовитеся від послуг. Таке «доїння» може тривати роками. Також Вам будуть постійно розповідати про нібито виникаючі негаразди і начебто позбавляти від них (і від ваших грошей). Залякування, це взагалі найулюбленіший інструмент шарлатанів та шахраїв.


Способів позбавити людину грошей багато. Як же все-таки не стати жертвою у нечесних на руку людей від магії? По-перше, довіряйте своїм відчуттям. Якщо відчуваєте фальш, награність та чуєте трафаретні фрази та відмовки, не зв'язуйтесь з такими майстрами. Друге — «сарафанне радіо» ніхто не скасовував. Ідіть до тих магів та ворожок, які вже допомогли Вашим друзям, знайомим чи родичам. Також можна почитати відгуки на форумах. Але тут є одна проблема: «несумлінна конкуренція». Часто, від імені клієнтів, інші (і найчастіше саме маги — шарлатани), у коментарях поливають брудом і ганьблять саме справжніх фахівців. Зазвичай, такі хулітелі, після негативного відгуку, рекомендують звернутися до ТОЧНО справжнього магу та чарівника. Існують навіть цілі «експертні» сайти, де «чужих» магів ганьблять, а своїх просувають і рекомендують.


Але вибирати, до кого звернутися за допомогою, все одно Вам. Сподіваюся, ця стаття була корисною, і Ви не станете жертвою аферистів, а отримаєте повною мірою саме те, за чим звернулися до магу!

UK